Poznaj bliżej
JBS Solutions

Poznaj bliżej
JBS Solutions

Znamy i zaspokajamy
Twoje przemysłowe potrzeby

Wierzymy, że fundamentem sukcesu każdej firmy jest podążanie za wartościami. To właśnie one budują markę JBS Solutions. Jesteśmy zespołem inżynierów, który doskonale zna rynek i wiążące się z nim wyzwania. Wiemy, jak na nie odpowiadać, usprawniając pracę Twojej fabryki.

Co buduje JBS Solutions?

Patrzymy na projekt kompleksowo

Nie ograniczamy się do jednej branży czy procesu. Na każdy projekt patrzymy kompleksowo. Samodzielnie projektujemy i wykonujemy wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemu automatyki, w tym oprogramowanie będące sercem aplikacji. Dzięki temu realnie możemy tworzyć indywidualne rozwiązania szyte na miarę.

Stawiamy na wiedzę i kompetencje

Nasz zespół tworzą nie tylko pasjonaci przemysłowych technologi, ale przede wszystkim inżynierowie z bogatym doświadczeniem w projektowaniu maszyn i konstrukcji. Wiemy, że bez odpowiednich zasobów – w postaci kompetencji i wiedzy naszych pracowników – nie byłoby sukcesu JBS Solutions. Dlatego stale dbamy o rozwój naszego teamu.

Odpowiadamy na potrzeby

Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu Twoje oczekiwania. Wiemy, że po drugiej stronie procesu zawsze stoi człowiek, dlatego tworzymy nasze rozwiązania z myślą o maksymalnie uproszczonej obsłudze. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na rozwoju biznesu dzięki naszym rozwiązaniom.

Reagujemy dynamicznie

Wiemy, że błyskawiczne wsparcie przy obsłudze i rozwiązywaniu problemów jest dla Ciebie kluczowe – szczególnie podczas pierwszych tygodni pracy na nowym stanowisku. Właśnie dlatego szybko reagujemy na zapytania, a nasze stanowiska wyposażamy, tak aby umożliwić ich zdalną diagnostykę i aktualizację.